Plánovaný odchov

fotogalerie z krytí 09.04.2008

Otec - AKIM NOVA MERIGO:

Zkoušky ZZO, RH-E, BH, ZOP, ZPU1, ZZZ
VýstavyV1 CAJC
Bonitační kód
bonitační kód 4/2a/BA
DKK(0/0)
Rodokmen

Akim je sebevědomý pes, s velmi příjemnou a kontaktní povahou. Nejvíce oceňujeme jeho velkou chuť do práce. S páníčkem velmi rád spolupracuje, velmi rád cvičí na balónky. Je to aportér tělem i duší :-)).
S páníčkem se věnují záchranařině, která jde Akimovi velmi dobře. Záchranářská práce, i když je velmi náročná, ho velmi baví. Má složené některé záchranářské zkoušky.
V nynější době se Akim začal věnovat i sportovní kynologii a s páníčkem se chystají na splnění zkoušky ZPU2.

Fotogalerie

 

Matka - CHIBETA Z BUDSKÉ SAMOTY:

Zkoušky FPr1, ZOP, ZPU1
VýstavyV1, CAC, r. CACIB
Bonitační kód
kód 5/2a/L6/AA, náhled bonitační karty
DKK
0/0
Rodokmen

Páníčci stále přemýšleli co napsat, tak jsem se rozhodla, že napíši raději já sama. Jmenuji se Chibeta, ve výcviku mně říká páník Chibi, nejčastěji slyším "Chibi kam koukáš, tady jsem :-))", když zlobím, tak mi zase říká "Chibajs co děláš", jako by to neviděl:)), a když jsem hodná nebo mě chce páník vyhladíkovat, tak na mě volá Chibíku.

Jsem dost temperamentní, velmi ráda a s chutí s páníčkem cvičím, tedy on se mnou cvičí a já velmi ráda spolupracuji, protože pak bude odměna a já se mohu vylítat se svými nejmilejšími míčky, které mně páník hází do zblbnutí :-))).

Jsem taky velmi žravá, tak taky ráda cvičím za mňamky, mezi nejlepší patří sušená střeva, jinak mně páník plive piškóty ty mohu v jakémkoliv objemu. Na oblíbené stopě zase nacházím výborné drůbeží párky.

Koukněte na mé nejčerstvější video s páníkem (wmw 9,1 MB, mpeg 13,3 MB).

Když není páník doma, tak poslouchám všechny členy rodiny kromě kočky, tu poslouchat nikdy nebudu. Tu raději občas proženu, pokud se chce honit. To vždycky poznám, pokud kočka stojí, tak se nehraje, ale jakmile vyběhne, tak má co dělat, aby nedostala babu.

Na závěr bych ještě napsala, že pokud jsem s páníky doma, tak mám nejraději svůj gauč a musím páníčka pochválit, protože mě naučil skvělý - jak on říká - gaučink, toho já se nikdy nevzdám. To nám s páníkem jde prostě skvěle.

CHS IJSBEER - HOVAWART - Chibeta z Budske samoty - Arogant Arivalo Asso
Home

NAVRCHOLU.cz